Kdo jsme ?!

Vážení zákazníci , 

dovolte nám napsat něco o nás .. :-) 

Jsme síť nejen internetových obchodů,která začala vznikat už v roce 2011 a to právě tímto obchodem , který potkalo mnoho změn :-) .Naše jádro tvoří k dnešnímu dni spousta webů s různou tématikou postavenou tak , aby zákazník dostal vše co si jeho srdce žádá a co je v našich silách splnit :-)

Mezi naši chloubu rozhodně patří Zigishop.cz ..Jedná se o internetový obchod ,ve kterém naleznete vše pro kutily,potřeby na zahradu,různé doplňky pro zvířata a spoustu dalších zajímavých produktů.Jen pro zajímavost,na Zigishop.cz máme cca kolem 4000 kusů produktů a to už je pořádná dávka , nemyslíte :) ?

Mezi naše další podařená díla patří Volnypad-vetrnytunel.cz . Jedná se web,který svým zaměřením nadchne každého , kdo žije teď a tady nebo takového zákazníka, který chce darovat vzpomínku na celý život. Prioritně se zaměřujeme na oblíbený let ve větrném tunelu , který patří mezi nejprodávanější zážitky vůbec ( lze samozřejmě pořídit i jiné zážitky od letu balónem až po jízdu tankem :-) ) 

Nyní s novinkou a to létáním ve virtuální realitě ( více informací ZDE )

Co tam máme dál ? :-)

Dalším webem je Lampiony-prani.cz , kterému se docela daří je internetový obchod zaměřený na lampiony přání...Naleznete zde nabídku nejen klasických létající lampionů štěstí , ale také plovoucí ( nebo-li vodní) lampiony přání.

Chodíte rádi na hokej , fotbal či třeba fandit na volejbal ? V tom případě je BubenNaFandeni.cz obchodem právě pro Vás... Tento obchod je zaměřený pro fanoušky , kde najdete bubny na pochod či fandění různých velikostí.V nabídce naleznete malé , střední i velké bubny :-)

Čím se pyšníme nejvíce?

Nejvíce pozornosti klademe na náš pilotní projekt Zigimarket.cz , který má opravdu velikou nabídku a díky spolupráci s partnery můžeme nabídnout luxusní ceny a velmi rychlé dodávky zboží . V nabídce např. oblíbené vany do kufru , autokoberce , atd