Kdo jsme ?!

Vážení zákazníci , 

dovolte nám napsat něco o nás .. :-) 

Jsme síť nejen internetových obchodů,která začala vznikat už v roce 2011 a to právě tímto obchodem , který potkalo mnoho změn :-) .Naše jádro tvoří k dnešnímu dni spousta webů s různou tématikou postavenou tak , aby zákazník dostal vše co si jeho srdce žádá a co je v našich silách splnit :-)

Mezi naši chloubu rozhodně patří Zigishop.cz ..Jedná se o internetový obchod ,ve kterém naleznete vše pro kutily,potřeby na zahradu,různé doplňky pro zvířata a spoustu dalších zajímavých produktů.Jen pro zajímavost,na Zigishop.cz máme cca kolem 4000 kusů produktů a to už je pořádná dávka , nemyslíte :) ?

Mezi naše další podařená díla patří Volnypad-vetrnytunel.cz . Jedná se web,který svým zaměřením nadchne každého , kdo žije teď a tady nebo takového zákazníka, který chce darovat vzpomínku na celý život. Prioritně se zaměřujeme na oblíbený let ve větrném tunelu , který patří mezi nejprodávanější zážitky vůbec ( lze samozřejmě pořídit i jiné zážitky od letu balónem až po jízdu tankem :-) ) 

Nyní s novinkou a to létáním ve virtuální realitě ( více informací ZDE )

Co tam máme dál ? :-)

Dalším webem je Lampiony-prani.cz , kterému se docela daří je internetový obchod zaměřený na lampiony přání...Naleznete zde nabídku nejen klasických létající lampionů štěstí , ale také plovoucí ( nebo-li vodní) lampiony přání.

Chodíte rádi na hokej , fotbal či třeba fandit na volejbal ? V tom případě je BubenNaFandeni.cz obchodem právě pro Vás... Tento obchod je zaměřený pro fanoušky , kde najdete bubny na pochod či fandění různých velikostí.V nabídce naleznete malé , střední i velké bubny :-)

Čím se pyšníme nejvíce?

Nejvíce pozornosti klademe na náš pilotní projekt Zigimarket.cz , který má opravdu velikou nabídku a díky spolupráci s partnery můžeme nabídnout luxusní ceny a velmi rychlé dodávky zboží . V nabídce např. oblíbené vany do kufru , autokoberce , atd

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení