Co se v našich obchodech děje nového?

Vážení zákazníci ,

informujeme o novinkách,které se u nás udály.Mezi největší novinku rozhodně patří naskladnění nového druhu stínících sítí na ploty v barvě antracid .

Stínící tkanina, 95%, 100cm x 10m, 230g/m2, antracit, STREND PRO

V nabídce jsou různé délky a výšky,proto věříme že každá stínící tkanina si najde svého nového majitele.

Bohužel nabídku máme prozatím na našem hlavním webu Zigishop.cz , ale věříme během chvilky tuto nabídku budeme mít i zde na Univerzall.cz

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.