Univerzall.cz
Petr Olehla
univerzall(a)email.cz

Vítejte na stránkách našeho eshopu :-)

Náš obchod Univerzall.cz působí na trhu od začátku roku 2011 . Patří do sítě webů, které působí na trhu o mnoho déle .. Stejně jako v ostatních obchodech klademe důraz na spokojeného zákazníka a proto v případě dotazů se na nás neváhejte obrátit .

Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte v klidu z pohodlí Vašeho domova.

A naše Motto ? ,, dobrý zakazník je spokojený zákazník :-) ´´

Nakupovat u nás je zábava!

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

Naše ostatní weby naleznete níže.

Zigishop.cz

Zigishop.cz je internetový obchod zaměřený převážně na dárky , potřeby pro dům a zahradu, lampiony přání a také samozřejmě fandění .

Jedná se o internetový obchod , který má luxusní hodnocení od zákazníků přes ověřeno zákazníky

Pokud tedy hledáte bezpečný a výhodný nákup v poměru cena/výkon , tak se na nás můžete spolehnout :)

Volnypad-vetrnytunel.cz

Volnypad-vetrnytunel.cz je web zaměřený na zážítky. Převážně tedy na létání ve větrném tunelu v Praze-Letňanech , ale můžete si přes nás koupit i další dárky , jako let v balonu nebo dárky k vánocům či dárky k narozeninám .

Pokud hledáte létání ve větrném tunelu neboli simulátor volného pádu, tak věříme , že z nákupu tohoto zážitku bude nadšeni.

Více informací naleznete na našich stránkách www.volnypad-vetrnytunel.cz