Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

16. 03. 2018 | Rady a tipy

Bezva TIP - vypěstujte své vlastní dobroty :-)

Patříze mezi konzumenty , kteří už máte dost neustálého kupování chemicky vypěstované zeleniny? Chtěli byste si opět dát např. rajčata, která chutnají jako rajčata? Pak není nic jednoduššího než si je vypěstovat na své zahradě. Díky našemu skleníku to je to hračka pro každého. Ať se již jedná o rajčata, papriky, liklek nebo jakoukoli středomořskou zeleninu, díky skleníku na zahradě jí můžete dostat pravidelně na svůj talíř.

Ze skleníku přímo na stůl ...no řekněte , nezní to krásně ? Ukažte svým dětem krásu fungování přírody  od semen po zralou a chutnou zeleninu. Sběr vlastní nízkouhlíkové organické zeleniy - lepší než investice do kupovaných bio potravin.

 Skleník Garthen s posuvnými dveřmi je vyrobený z hliníkových profilů a tepelně izolačních dutých zasklívacích desek. Velké posuvné dveře usnadňují přístup do skleníku s kolečkem a jinými zahradnickými nástroji. S vysokou výškou střechy poskytuje skleník dostatek místa pro Vaše rostliny a uzavíratelné výškově nastavitelné okno zajišťuje optimální klimatizaci a cirkulaci vzduchu. Žlaby na okraji střechy zajišťují řízené odvodnění dešťové vody.  

TIP: doporučujeme, aby byl skleník umístěn na pevný cementový podklad, který mnohonásobně zvýší jeho stabilitu a izolaci a prodlouží tak jeho životnost. Ke skleníku je možné přikoupit podlahový rám, který slouží k ukotvení skleníku k zemi nebo osazení na cementovou základnu.

 

                         Skleník Garthen 250 x 190 cm - 4,75 m2 + okno